Ailemize katılmak istermisiniz?

Başvuru Süreci

Yatırımcı adaylarımız, kişisel bilgileri ve yatırım istekleri ile ilgili bilgilerin bize ulaşması için başvuru formunu doldurabilir.

  Sürdürülebilirlik Politikamız

  1. Başvuru

  Ebruzade bayisi olmanın ilk adımı, Ebruzade Bayi Başvuru Formumuzu doldurmakla başlar.

  2. Ön Görüşme ve Davet

  Franchising ekibimiz, bayi adaylarımızla iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirir ve franchising sistemiz konusunda ön bilgilendirmede bulunur. Olumlu değerlendirilen adaylar merkezimize davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

  3. Ön Protokol ve Lokasyon

  Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylarımızla bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerimize dair bilgiler verilerek bayi adayımız için en uygun mekana birlikte karar verilir.

  4. Sözleşme

  Bayi adayımızdan franchising sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmemiz hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

  5. Mimari Proje

  Konsepte uygun olarak mimari ekibimiz mağazanın projelendirilmesini sunar ve inşaat başlar.

  6. Personel Alımı / Eğitimi

  Şubenin inşası ve mimari düzenlemenin tamamlanmasına yakın, operasyon ekibimiz tüm personelin işe alımı sırasında size danışmanlık yapar. Önce teorik eğitimleri, sonrasında pratik eğitimleri tamamlayarak mağazayı ve ekibi açılışa hazır hale getirir.

  7. Şube Açılışı

  Operasyon ekibimiz, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.